berlin

PROGLAŠENI NAJBOLJI RADOVI

Posted on : 22-03-2019 | By : admin | In : 01 VIJESTI I NOVOSTI

2

Poznati su pobjednici i nagrađeni u likovnom natječaju na temu „Duga“ kojeg su raspisali organizatori, naši umjetnici iz Iserlohna, Ankica i Ante Karačić. 

REZULTATI: 1-4 razred

  PRVA NAGRADA

Anamarija Soldo 3 r. Sovici BiH,OS.Fra S.Vrljica, Kristina Majic-nastavnik

Marko Horvat 4 r. Bjelovar,III OS.Bjelovar, Suzana Turkovic-nastavnik

Patricia Sabo 4 r.   bjelovar,III OS.Bjelovar, Suzana Turkovic-nastavnik

   DRUGA NAGRADA

Nina Suprina 3 r.Oroslavje,OS.Oroslavje,AnkicaSuk-nastavnik

Petra Simic 4 r.Zagreb,OS.Retkovec,Karmen Jurcevic-nastavnik

Lucija Vidakovic 4 r.Vukovar,OS.N.Andrica,Gorana loncar Besedic

Matilda Karacic 4 r.Iserlohn,LR.Croart,Ankica Karacic-nastavnik

Katarina Hometa 3 r. Hemer,LR.Croart,Ankica Karacic-nastavnik

Ema Nakic 2 r.Zadar,OS.Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

TREĆA NAGRADA

Krsevan Dominis 2 r.Zadar,OS.Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

Tonka Plavcic 2 r.Zadar,OS.Zadarski otoci,Renata Androvic-nastavnik

Neva Novak 3 r.Mala Subotica,OS.T.Goricanca,LJiljana Rinkovec-n.

Filip Simic 2 r.Nasice,OS.D.Pejacevic,Marina Mihalj-nastavnik

Nives Posavec 2 r.Valpovo-Ladimirovci,OS.Ladimirovci,Marina Arambasic

Sara Cvijetkovic 4 r.SV.Nedelja,OS.SV.Nedelja,Lucija Frleta-nastavnik

Leona Bistrovic 3 r.Opatovac,PS.Opatovac,Ana Marija Krznaric-n

David Majdancic1 r.Cerovec Vukmanicki,OS.C.V.,Ana Prepolec Padezanin

Jan Zagrovic 2 r.Bec A.,UZPK.Obzor,Andrijana Markon Jurcic-nastavnik

Victoria Busch 3 r.Hagen D.,LR.Croart-Iserlohn,Ankica Karacic-nastavnik

Perescu Robert 4 r. Karasevo RU.,Gim.Karasevo,Ana Filka-nastavnik

Stoica Alessia 4 r.Karasevo RU.,HN.Karasevo,Borcescu Aida-nastavnik

    ČETVRTA NAGRADA

Laura Stojanac 2 r. Brdovec,OS.Pavao Belas,Jasna Stiperski-nastavnik

Suzana Golic 4 r.Donji Tavankut SR.,OS.M.Gubec,Marica skenderovic-n

Marta Pavic PU.,Zagreb,Djeci vrtic Bukovac,Snijezana Osic Sadzak-n

Daniel bukovic 4 r.Vrbanja,OS.M.S.Gamirsek,Katica Varesevac-n

Melda Mila Postoglu 1 r.Zagreb,OS.I.Cankara,Viktoria Nivestic-n

Karla Korculanin 1 r.Marina-Vrsine,PS.Vrsone,Dijana Rincic-n

Nika Jurcevic 4 r.Ravna Gora,OS.B.Markovica,Snijezana Sveticki-n

Adela Carasco Radusin 4 r. munchen D.,HN.Bavarska,Marko Filipovic

Lea Hodak 3 r.Lovas,OS.Lovas,Sanja Markesic-nastavnik

Leona Cavlic 4 r.Josipovac,OS.Josipovac,Andrijana Sili

Ivan Pavao Gazovic 4 r.Opatovac,PS:Opatovac,Nada Pejkovic-n

lana Has 3 r.Sombor RS.,HKUD.V.Nazor,Andjelina Topic i Jasmina Sestak

Tereza Lumezi 3 r.Sibenik,OS.J.Sizgorica,Helena Saric-nastavnik

Lka Puljic 4 r.Frankfurt D.,HN.Hessen,lidija Bodalec-nastavnik

Gabriela Sinicic 4 r.Omis,OS.J.Pupacic,Ankica Utrobicic-nastavnik

Ana Izakovic 4 r.Nustar,OS.Zrinskih,Sonja lovric-nastavnik

Irina Posel 2 r.Gornji Mihaljevec,OS.G.Mihaljevec,Nada panic-n

Lea Cifer 1 r.Kunovec,OS.Koprivnicki Ivanec,Martina Lakus-n

Marta Bartolovic 1 r. Osijek,OS.A.Senoe,ana vuksanovic-n

Dino Zadravec 3 r.Turcin,OS.Kneginjec Gornji,Lidija Novosel-n

Katja Vrvilo 1 r. Split,OS.Bol,Verica Aljinovic-nastavnik

Tino Kolman 1 r.Zapresic,OS.LJ.Gaja,Martina Velkov-nastavnik

Marijan Dzigumovic 2 r.lipovac,OS.lipovac,Ivana Rendulic-n

Leonarda Zima 2 r.Delnice,OS.I.G.Kovacica,Ksenija Marcinel-n

Marta Slunjski 4 r.Rovisce,OS.Rovisce,renata Koprivnjak-n

Lucija Vrsalovic 4 r.Rijeka,OS.Trsat,Valentina Petric,Sonja lifrer

Valentina Balic 2 r.Lovas,OS.lovas,Monika Hodak-nastavnik

Korina Bertic 2 r.Otok,OS.J.Lovretica,Martina Bakovic-n

Ina Flanjak 2 r.Vrbovsko,OS.I.G.Kovacica,Vesna Trope-nastavnik

Andja Zoric 1 r.tomislavgrad BiH,PS.Crvenica,Janja Zoric-n

Veronika Pavlacic 3 r.Ozalj,OS.Slava Raskaj,Tihana Furjanic-n

Klara Komadina 4 r.Rijeka,OS.J.Pavlisic,Marta Zambok-n

Mateo -colegio franco boliviano-Bolivija,Patricija Avila

Pedro Bermudez Maldonsdo -Bolivija,Patricija Avila-n

Ivan Pavao Groznica 2 r.ilok,OS.j.Benesic,Ivana Augustinovic

Suncana Arh 4 r.Rijeka,Muzejski mali atelje,Nina Licul-n

luka Jurendic 3 r.Koprivnica,OS.A.N.Gostovinski,Djurdica Posta

David Kratofil 4 r.ilok,OS.J.Benesica,Jarmila Mudroh-nastavnik

Gaetano-Anton Batelic 2 r.Nedescina,OS.V.Sirola,Rosana Sipek

lucija Vidovic 4 r.Kutina,OS.S.Kefelija,LJiljana Kosak-nastavnik

Antun Kovac 2 r. Koprivnica,OS.B.Radic,Vesna Petrusic-nastavnik

Marin Sore 4 r.Split,OS.Bol,Vedrana Tadic-nastavnik

Mija Puljek1.rZelcin,PS.Ivanovci,LJiljana Marinjak-nastavnik

Maja Ugarkovic 3 r.Garesnica,OS.Trnovecki P.,Mustafa Becirspahic

Sara Sibalic 4 r.lovas,OS.lovas,Monika Saravanj-nastavnik

leona Salajpajl 1 r.koprivnica,OS.B.Radic,Vesna Mlinaric-n

Anton labak 1 r.Punitovci,OS.J.Kozarac,Silvija Barisic-nastavnik

Ivan Maric 1 r.Bjelovar,III.OS.Bjelovar,Natasa Brekalo-n

Neira Kajkus4 r.Zagreb,OS.Retkovec,Karmen Jurcevic-nastavnik

Gabrijela Grubisic Brnelic 3 r.Rijeka,OS:I.Zajc,Ksenija Fak-n

Paulina Svaljak 4 r.M.Bistrica,OS.M.Bistrica,Biserka Ciglenecki

Hana Mukic 3 r.Hvar,OS.Hvar,Katica Borak-nastavnik

Petar Berisa 1 r.Varazdin,KOS.SV.Ursula,Silvija Bancic-nastavnik

Dora Ruzak 3 r.Oroslavje,OS.Oroslavje,Ankica Suk-nastavnik

REZULTATI: 5-8 razred

PRVA NAGRADA

Norman Pap 5 r. Lovas,OS.Lovas, Marija Mendes-nastavnik

Chiara Rubicic 8r. Rijeka,OS-SE Gelsi, Tea Paskov Vukojevic-nastavnik

Hana Grabar 6 r. Mihovljan,OS. LJudevit Gaj, PS.novi Golubovec, Valerija Debeljak-nastavnik

Tara Dujmovic 8 r. Zagreb, OS.D.Domjanic, Nina Brkic-nastavnik

 

        DRUGA NAGRADA

Anna Franjko 12 r. Munchen D.,HN.Bavarska,Josipa Kelava-nastavnik

Ruzica Benkovic 8 r.Orasje BiH,OS.Orasje-Marija Zivkovic-nastavnik

Fran Kadic 8 r.Zagreb,OS.M.Lovraka,Bernadica Mazar-nastavnik

Mita Mirjana 5 r. Karasevo RU.,Gimnazija Karasevo,Aida Borcescu-nastavnik

Doroteja Letoja 7 r. Krizevci,OS.LJ.Modeca,Senka Plese-nastavnik

 

        TREĆA NAGRADA

Nicole Jeger 8 r.Jelisavac,OS.I.Brnjika Slovaka,Katarina Najmenik-nastavnik

Paola Kotlar 8 r. Karlovac,OS.Dubovac,Aleksandra Skrtic-nastavnik

Vesna Basic 6 r.Ilok,OS.J.Benesic,Kristina Hrubik Karacic-nastavnik

Anja Sabolic 6 r.Zagreb,OS.D.Domjanic,Nina Brkic-nastavnik

Stijepan Piperkovic 6 r.Nijemci,OS.I.Kozarac,Marija Mendes-nastavnik

Marina Martinovic 5 r.Lipovac,OS:lipovac,Marija Mendes-nastavnik

Franjo Ivankovic 5 r.Essen D.,LR.Croart-Iserlohn,Ankica Karacic-nastavnik

Tim Kovac 10 r.Essen D.,LR.Croart-Iserlohn,Ankica Karacic-nastavnik

Ilija Marosevic – Sisak-Komarevo,Centar za rehabilitaciju,Mirjana Petrovic Mikulic

 

  ČETVRTA NAGRADA

Gabrijela Kuraja 7 r.Zagreb,OS.I.Andric,Lahorka Rozic,i Dana Vukovic-nastavnik

Amka Salimovic 7 r.Cice,OS. Novo Cice,Maja Jurevic Pintar-nastavnik

Antonio I.Vukic 5 r.Rijeka,OS.Skurinje,Barbara Brnelic-nastavnik

Matija Nadj 7 r Soden D.,HN.Hessen,Smiljana Veselic Vucina-nastavnik

Sara Kovacevic -Slatina,OS.J.Kozarac

Ana Nora Rakos 6 r.Murakereszitur HU.,OS. Nikola Zrinski,Anica Kovac Kovaeo

Josipa Susilovic 6 r.Orasje BiH.,Katarina Zivkovic-nastavnik

leona Krslovic 5 r.privlaka,OS.Privlaka,marija Kurta-nastavnik

Petar Pavelic 5 r. Brdovec,OS.Pavao Belas,Zeljka Prahin-nastavnik

Angelina Jureta 6 r.Kassel D.,HN.Hessen

Raveic Nela 6 r. Totszerdahely HU.,Kocis Diana-nastavnik

Adama Galic 9 r.Vir-Posusje Bih.,Marija Mikulic topic-nastavnik

Hana Paler 7 r.Belica,OS.Belica,Ermina Kefelja-nastavnik

Marta Jabuka 5 r.Tribunj,HKU.Tribunj,Mira Schwyter-nastavnik

Anton Host 7 r.Rijeka,OS.Kozala,Vesna Ugrin-nastavnik

Ana Skenderovic Donji Tavankut SR.,OS.M.Gubec,Morena Rendulic-nastavnik

Taran Milta Daniela 6 r.Karasevo RU.,Braila Adela

Bunea Martina Anamaria 8 r.Karasevo RU.,Bognar Ecatarina Ancvita-nastavnik

Butarita Anamaria 7 r.Karasevo RU.,Lucacela B.Marian-nastavnik

Dorijan Tabak 5 r.Nasice.jelisavac,I.B.Slovaka Jelisavac,Katarina Najmenik-nastavnik

Marija Culjak 5 r. Sovici BiH.,OS.Stipana Vrljica,Matilda Grubisuc-nastavnik

Lana Zadravec 5 r.Donji Kraljevac,OS.Hodosan,Nenad Kipke-nastavnik

Antonija Foder 6 r. Cakovec,OS.Krusanec,Ida Domisljanovic-nastavik

Andjelina Rak 5 r. Sveti Durd,OS.Sveti Durd,LJiljana Sarec-nastavnik

Magdalena Grgic 5 r.Kutjevo,OS.Zdenka Toskovica, Sanja Misic-nastavnik

duga

 

Comments (2)

Postovani
Svim skolama koje su ucestvovale smo imelom poslali potpisane diplome i zahvalnice.Za nagradjenu djecu diploma a za svu djecu i nastavnike koji su ucestvovali zahvalnice.Neki imeli nisu prosli zato Vas molim da svi oni koji do sada nisu dobili posalju ispraavne imel adrese.

Za uzrast 1-4 razreda djeca OS.BIJACI-KASTEL NOVI pod vodstvom mentorice TEREZIJE ZOKIC su uradili skupni rad vecega formata.Ziri mu je dodjelio trece mjesto.Rad su uradili;matea Ana Kodzoman,Katja Zelic i Danijel Zuvela

Write a comment